Magda Maciek

Cześć

Historia Spiżarenki jest dość pokręcona. Więc nasze poznanie musi być równie nietypowe.

Nazywamy się Magda i Maciek i jesteśmy małżeństwem, które dotychczas prężnie działało w branży ślubnej.

Dotknięci pandemią, dziesiątkami wolnych weekendów – których wcześniej nie mieliśmy, przemierzyliśmy setki kilometrów to na wschód, to zachód Polski kosztując najróżniejszych produktów.

Nie byliśmy jeszcze świadomi tego, że na wyciągnięciu ręki, bo w obrębie podkarpacia i lubelszczny – są smaki, które mogłyby na stałe zagościć w niejednym polskim domu.

Aż do pewnego razu, kiedy padło słowo “spiżarenka”, i cały zamysł nabrał głębszego znaczenia.

Dotarliśmy do różnych zakamarków Polski – od rodzinnych manufaktur zajmujących się tłoczeniem unikalnych olei, po miejsce do którego docierają najwyższej jakości produkty sypkie z całego świata !

Wypiekliśmy wiele chlebów, aby utwierdzić się, że najlepsza mąka jest z polskiego zboża. Zaangażowaliśmy się w produkcję własnego zakwasu, który jest niezastąpioną bazą do najlepszego chleba na świecie - pytajcie nas o przepis !

Osłodziliśmy życie kilogramami miodu, aby dotrzeć do tych z kwiecistych łąk, dziewiczego Roztocza, gdzie pszczoły traktowane są w zgodzie z naturą, dając naturalny upragniony nektar.

dietetyk Patrycja

Następnie, dołączyła do nas bratnia dusza – dietetyk Patrycja <3, która będzie Was wspierać w edukacji żywieniowej.

Patrycja jest byłym sportowcem lekkoatletycznym, aktualnie jej pasją obok zdrowego żywienia, są biegi długodystansowe, w których wspiera ją dzielnie psiak border collie – Albert 😉

Patrycja zdradzi Wam nie jeden trik kulinarny, dzięki którym gotowanie stanie się prostsze i zdrowsze.

Starannie udoskonali każdy przepis, aby trafić najbardziej wymagające kubki smakowe.

Nasza dietetyk kieruje się zasadą, że “jemy oczami”, dlatego będziecie mieli okazję przekonać się, że wartościowe dania mogą przypominać restauracyjne dzieła sztuki.

“Kto pyta, nie błądzi”, dlatego Patrycja chętnie rozwieje dietetyczne wątpliwości 🙂

Na naszych spiżarnianych półkach zagoszczą produkty starannie przez nas wybrane. Zadbamy o to, aby były przepełnione smakiem domu, a cena ich była przyjazna.

W Spiżarence wyposażymy Was nie tylko o pyszne i wartościowe produkty, ale także cenną wiedzę żywieniową i wskazówki kulinarne!

To tylko z Waszą pomocą Spiżarenka stanie się miejscem, do którego będziecie chętnie wracać niczym do przytulnej czytelni po garść nowych inspiracji.

Chcemy troszczyć się o Was i zarażać pozytywną energią!

Moglibyśmy rozpisywać się bardzo długo (zostawmy sobie wiele smaczków na późniejsze opowieści)… a teraz czas na Was!

Od czego zacznie się wasza przygoda ze spiżarenką? Jako ciekawostkę zdradzimy, że nasza od olejów.

Magda, Maciek, Patrycja 😉

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.